Intellishare(INE) Coin Hakkında Herşey

Merhaba arkadaşar bir süredir Coinozor Topluluğu olarak üyelerimizi INE davranış ödüllerini yapmaları için teşvik ediyorduk. Herhangi bir ödülümüz olmadığı halde 5 INE lik düşük referans ödülünü ödülden saymıyoruz tabiki. Günlük en az 20 coin kazanıyorsunuz 2 postu twitterden paylaşarak bildiğiniz gibi ayrıca video ve selfie paylaşma görevleride var ödemeler konusunda kesinlikle bir sıkıntı yok ödeme alıyorsunuz. Bu hususdaki bilgilendirmeleri Telegram kanalımızda ve blog.coinozor.com da ki rehberimizde paylaştık. Şimdi birazda INE’yi tanıyalım.

Blokzinciri üzerinde bir ağ ekosistemi oluşturmayı amaçlıyorlar.”Intelligence sharing” kelimesinden türetilmiş bir isimleri var. Meali istihbarat paylaşımı anlamına geliyor. Bir çeşit network marketing olayı olduklarını söyleyebiliriz. Davranış ödülleri ve bu ödüllerin günlük yapılıyor olmasından güçlü ve aktif bir toplulukları var.Bizde coinozor.com olarak bu toplulukları destekliyoruz amacımız üyelerimizin para kazanabilmesi referans ödülümüz yok denecek kadar az bu ödülüde umursadığımız söylenemez.

Ekip

Raymond Xiong:

Projenin kurucusu California State University mezunu ve veri toplama alanında çalışmalar yapmış bir isim bu alanda tecrübe sahibi bir birey olduğunu söyleyebiliriz.

Eric Zhu Ph.D

Kendisi Fudan University de bilgisayar bilimi üzerinde çalışıyor ve doktor ünvanına sahip.

Edgar Lei

University at Buffalo üniversitesinden aynı şekilde bilgisayar bilimi bölümünden mezun olan Edgar Lei GMBP Capital şirketinin Fintech kurulumunda aktif görev almış bir yazılımcı.

Jade Zhang, John Win , Nicholas Wan , Gurinder Bhangoo gibi üyelerde genellikle projenin finansal ayağında görevliler.

Sonuç olarak: Projenin sistemi oldukça başarılı Network Marketing olayının verilere indirgenmiş hali olduğunu anladığımı belirtmek isterim. Davranış ödülleri ile hem topluluklarını genişletiyorlar hemde başarılı bir reklam çalışması yapıyorlar.Bitforex gibi toplamda 4 borsada listelenmiş haldeler ve alım satımı mümkün biliyorsunuz ki anında çekim şansı veren airdroplar her zaman daha cazip olmuştur kullanıcılar için.

Medium üzerinde Intellishare’yi takip etmeyi unutmayın diğer yazılarımız için lütfen coinozor.com ve blog.coinozor.com ‘ u ziyaret edin. Behaviour task Rehberi için buraya tıklayın.

Buradan:
https://medium.com/@Intellishare_ yeni haberlere ulaşabilirsiniz.

Intellishare Official Telegram

Intellishare Turkish Telegram

Diğer steemit kanalımız : steemit.com/@bayeco06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir