Yeni Stabilcoin: USDQ

Yeni bir stabil coin daha piyasaya girdi: USDQ. Yalnızda değil Japon yeni Kore Wonu ve Çin Yuanı gibi para birimlerininde Q versiyonlarıyla. DAO topluluğu bu para birimlerini ikincil marketlerde reel para birimlerine endeksli olarak güvenli alışveriş için tasarladı.

Nasıl elde edebilirsiniz ?

Okuduklarımdan anladığım kadarıyla madencilik topluluklarıda bulunuyor yani madencilik yaparak başlangıç sayısı olan 5.000.000 adetin üzerine çıkabiliyorsunuz. Bu sayı tabiki USDQ için, diğer para birimleri kaçar adet basıldı fikrim yok. Gerekli yatırımında çok ama çok ciddi bir kısmı bulunmuş halde.

Airdroplarına katılabilirsiniz. : Katılımcılarına +$500 değerinde ödül dağıtıyorlar.Buradan katılabilirsiniz.Platinium Fund’un web sitesi olan https://usdq.platinum.fund adresinden airdroplarına katılabilirsiniz ve proje hakkında,ekip hakkında bilgi alabilirsiniz.Telegram kanallarının linki ise :
https://t.me/Platinumq topluluk hakkındaki gelişmelerden anında haberdar olmanız için tavsiye ederiz ayrıca airdorpları için gerekliliklerden bir tanesi de telegram gruplarına katılmanız. Şimdiden dünya genelinde pek çok kullanıcıları var.

Telegram dışında bir mesajlaşma uygulaması olan Kakao Talk üzerinden de topluluktan haberdan olmak mümkün Kakao Topluluğuna bu linkten ulaşabilirsiniz: https://open.kakao.com/o/gfFhY2mb Ayrıca belirtmeliyim ki USDQ pek çok borsada listelenmiş halde:
https://www.hotbit.io/exchange?symbol=USDQ_USDT

Global Bir ekip:

Dünyanın pek çok ülkesinden global bir ekip tarafından yönetiliyor. Buda global bir kripto para yaratmak açısından oldukça önemli.

Son olarak dikkatimi çeken en büyük yeniliğin madencilik yapılarak elde edilen bir stabil kripto paradan bahsediyoruz ve bu bütün rakiplerinden projeyi ayrıştıran en ilginç etken,madenciler için belli kar oranlarında yüksek derecede tercih edilen bir kripto para olabilir,Bu durum genelde fiyat arttıran önemli bir etken olmakla beraber stabil bir kripto para olmasından dolayı nasıl bir talep yaratacak merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir