Yatırımsız kripto para kazanma yolları ?

Yatırımsız kripto para kazanmanın pek çok yolu bulunuyor. Öncelikle kripto paraları tanımamız ve anlamamız gerekli. Kripto para isminden de anlayacağımız üzere dijital, şifreleme sistemleriyle oluşturulmuş fiziki paradan; güvenilirlik,merkeziyetsizlik gibi konularda pozitif ayrışan kısmende reel ekonomiyle ilişkili para birimleridir. İsmindeki kripto şifreleme sistemleriyle oluşturulmuş olmasından geliyor. Öncülü tabi ki Bitcoin.

Yatırımsız para kazanma yolları

1.Faucet (musluk siteler)

Belirli aralıklarla siteyi ziyaret etmenizi isteyen size ise çok cüzi miktarda ödül kazandırmayı vaad eden uğraştırıcı ve gelir getirmeyen saçma yöntemlerden bir tanesidir. Yıllar önce bitcoin fiyatı düşükken giren insanların çok kazandıklarınıda belirtmek lazım ancak artık kazanmak için aşırı çok çalışmalısınız.

2.dApss’ler. ( merkeziyetsiz uygulamalar )

Merkeziyetsiz uygulamaları kullnarak kripto para kazanabilirsiniz. EOS,Steem tabanlı pek çok merkeziyetsiz uygulama şuan kullanımda Google Play Market üzerinden indirebilir, oyun oynayarak ya da fotoğraf çekerek ve bu fotoğrafları paylaşarak kısa yazılar yazarak bu uygulamalar size kripto para kazandırır borsalardan bozdurarak Türk Lirasına ya da Amerikan dolarına çevirebilirsiniz.

3.Borsalar ve Çekilişler

Büyük kripto para borsalarının yıllık karları 1 Milyar Amerikan Dolarını aşmış halde. Büyüyen piyasa,artan merak ve buna paralel bitcoin talebi kripto para borsalarını hızla büyüttü ve aşırı bir rekabet ortamı söz konusu bundan dolayı müşterilerine çeşitli avanjlar sunuyorlar. Örneğin trade yarışmaları ya da arkadaşını getir kripto para kazan gibi.

4.ICO’lar ve Airdroplar

ICO basit haliyle halka arz demektir. Kripto para halka arzlarının başarıya ulaşması için arkasında ciddi bir topluluğun(community) oldukça önemlidir. Çünkü para kullanıldıkça değerlenir ve insan ona para değeri atfettiği için paradır ( bkz paranın tarihçesi ). Bu halka arzlarda hem reklam hemde projeyi destekleyecek bir topluluk oluşturmak adına katılımcılara bir miktar kripto para verilir. Buna ”Airdrop” denir. 1 Airdroptan $2-80 arası kripto para kazanmak mümkündür. Ortalama $5 kazandırdıklarını belirtelim ve genellikle reklam bütçesi ile sınırlıdır katılımcı sayısı. Sizde hemen en basit airdroplardan biri olan ”BAT Token Airdrop’‘ a katılabilir ve ilk kripto paranızı kazanabilirsiniz.

Şayet birazcık ingilizceniz ve hevesiniz varsa coinozor.com üzerindeki airdroplara katılmanızı tavsiye ederiz. Toplamda 20 dakika harcayarak $50 değerinde kripto para kazanmanız mümkün.İhtiyaç duyacağınız her türlü bilgi blog.coinozor.com‘da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir